La Grande Classique de Longines ile Zarafet ve Dinamizmin Harmanı

La Grande Classique de Longines, kanatlı kum saati logolu markanın saygınlığının perçinlenmesinde önemli bir rol oynadı. Zarafeti sembolize eden model yeni çekimleri ile dinamik ve genç bir havaya bürünüyor.

 

 

La Grande Classique de Longines ile Zarafet ve Dinamizmin Harmanı
Yayın Tarihi: 9.08.2021 12:09:00
Longines'in klasik zarafetinin sembolü olan seri, 1992 yılında piyasaya sürüldü. Zaman içinde seriye birçok değişik saat eklendi. La Grande Classique de Longines tüm modelleri ile hem ebedi zarafetini ve stilini koruyor. Longines yeni çekimleri ile zamansız tasarımının her nesle hitap ettiğinin de altını çiziyor
 
Zamana yenik düşmeyen tarzını korumaya devam eden koleksiyon modern zarafeti beğeniyle karşılayanların ilgisini çekecek. Bu koleksiyonun merkezinde La Grande Classique de Longines'in zarif ve ince profili var. Bu şık saatlerin benzersiz yapısı, bu profili mümkün kıldı. Kasanın arka kısmı kayış bağlantısı olarak da kullanılabilir. Bu tekniğin patenti Longines'e aittir. Bu ikonik koleksiyonda pırlantaların işlendiği ya da daha sade pek çok kasa ebatı sunuluyor.
 
Böylece saatler erkek ve kadın bileklerine kusursuz bir şekilde uyuyor. La Grande Classique de Longines koleksiyonu kadranla uyumlu olacak timsah derisi Kayışlar ile ya da paslanmaz çelik bilezikle birlikte, pırlanta veya Roma rakamlı indeksler ile sunuluyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MÜCEVHER HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X