La Colline ile Güvenli, Etkili ve Rafine Cilt Bakımı

İsviçre’de biyoteknoloji araştırmalarının kalbi olan Sion’da bulunan araştırma laboratuvarında, sayısız teknolojik gelişmeden yararlanarak eşsiz içerikli ürünler geliştiren La Colline, kadınlara sofistike bir cilt bakımı vadediyor.

 

 

La Colline ile Güvenli, Etkili ve Rafine Cilt Bakımı
Yayın Tarihi: 7.01.2021 16:06:00
La Colline’in, mükemmellikten ve verimlilikten asla ödün vermeyen ürünleri arasında Cell White ailesinin yıldız üyesi White Regenerating Collagen Mask, pürüzsüz kıvamlı Absolute White Night Cream, sıkılaştırıcı etki isteyen kadınların favori ürünü Advanced Vital Night Elixir İki Fazlı Cilt Serumu, yorgunluk izlerinin silinmesine yardımcı olan Cellular Vital Eye Mask, lifting ve kırışıklık azaltıcı etkisiyle ön plana çıkan Cellular Matrix Cream, çevre kirliliğine ve strese maruz kalan tüm ciltler için geliştirilmiş Swiss Riviera Global Anti Pollution Emulsion yer alıyor.

Güvenli, verimli ve rafine cilt bakımı konusundaki ününü katlayarak artıran La Colline’nin cilt bakım ürünleri, Boyner mağazaları ve boyner.com.tr’de cildine ve bakımına önem verenlerle buluşuyor.

White Regenerating Collagen Mask
Cildi doğal parıltısına kavuşturarak, renk tonunu eşitleyen ve benzersiz bir cilt bakım ritüeli sunan Cell White ailesinin yıldız üyesi White Regenerating Collagen Mask, kolajenin gücünü ve La Colline’in özel içeriklerini bir araya getiriyor. Benzersiz içeriği sayesinde iki aşamalı bir bakım olan anti-aging ve aydınlatmayı bir arada sunan White Regenerating Collagen Mask anında gözle görülür, kalıcı sonuçlar veriyor.


Absolute White Night Cream
Cell White serisini hayatlarının merkezine alan kadınların tercihi pürüzsüz kıvamlı Absolute White Night Cream, içeriğindeki konsantre LUX-Factor sayesinde cildi besliyor ve aydınlatıyor. Gece boyunca yaşlılık lekelerini hafifletmeye yardımcı olan Absolute White Night Cream, cilde daha parlak ve renk tonu eşitlenmiş bir görünüm sağlıyor.
 

 
 
Advanced Vital Night Elixir İki Fazlı Cilt Serumu
Advanced Vital Cellular Night Elixir, sıkılaştırıcı etki isteyen kadınların favori ürünleri arasında yer alıyor. Seruma kıyasla aktif içeriklerin daha yoğun olduğu Advanced Vital Night Elixir İki Fazlı Cilt Serumu, canlılığa ihtiyaç duyan ciltleri yağlılık hissi vermeden, yatıştırırken aynı zamanda cilt dokularını onarıyor ve yeniliyor.


Cellular Vital Eye Mask
Yorgunluk izlerini silerek, istenmeyen ton farklılıklarının giderilmesine yardımcı olan Cellular Vital Eye Mask, göz altlarının aydınlık bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Anti-aging etkili Cellular Vital Eye Mask, göz çevresini günlük stres faktörlerine karşı koruyor. Tazeleyici formülündeki gülsuyu ve peygamber çiçeği özleriyle rahatlatıcı bir etki yaratıyor.Cellular Matrix Cream
La Colline Matrix R3 ürün ailesinin yeni üyesi Cellular Matrix Cream, lifting ve kırışıklık azaltıcı etkisiyle ön plana çıkıyor. Elastikiyet ve sıkılık sağlayan tatlı badem proteinleri ile güçlendirilmiş içeriğe sahip Cellular Matrix Cream, ayrıca içeriğindeki hafif matlaştırıcı mikrosferler sayesinde her mevsim cildinizi yormayacak bir kullanım sağlıyor.


Swiss Riviera Global Anti Pollution Emulsion
Bu özel ürün, kadın ya da erkek fark etmeksizin tüm yaş gruplarını kapsayacak şekilde, çevre kirliliğine ve strese maruz kalan ciltler için geliştirildi. Yeni ideal cilt bakım rutininiz olmaya aday Swiss Riviera Global Anti Pollution Emulsion, içeriğinde bulunan CMAGE® Complex sayesinde hava kirliliğine karşı cildi koruyor. Cildin ihtiyacı olan suyu korurken, onu tazeliyor ve nefes almasını sağlıyor. Bitki özlerinin antioksidan etkisi sayesinde dengeli ve yatıştırıcı bir etki sağlıyor. Cildi derinlemesine nemlendirirken, genç ve güçlü yapısını da koruyor.


Daha genç ve sağlıklı bir cilde kavuşmak isteyenlerin vazgeçilmez cilt bakım markası La Colline’in ürünleri Boyner mağazalarında ve boyner.com.tr’de yer alıyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X