Trendus Künye



İMTİYAZ SAHİBİ
Global 360 Medya ve Bilgi Teknoloji A.Ş adına
Nevzat Çalışkan

YAYINCI
Bige Daruga Çalışkan

DİJİTAL DİREKTÖR
Seda Özcan
sedao@groupmedya.com

ONLİNE İÇERİK DİREKTÖR
Yiğit Yeşillik
yigity@groupmedya.com

KONULAR EDİTÖRÜ
Simge Akzambak
simgea@global360medya.com

MODA EDİTÖRÜ
Gizem Gülmek
gizemg@global360medya.com

KATKIDA BULUNANLAR
Doğukan Alyaz

YAZARLAR
Esra Erdoğan, Çiğdem Öztabak, Miray Petrini, Özlem Dinç,
Selin Koçak, Tuğba Gürkök, Elif Akça, Çağla & Roxane, Figen Zekier,
M.Korhan Fersoy, Ece Baban, Uğur Karabayır, Teoman Doğan, Zeynep Özyılmazel,
Serra Akıncı, Elif Şengül, Ergun Yeşilyurt, Simge Boyacıoğlu, Pınar Çelikel,
Batu Akyol, Zeynep Özar, Güncel Öztürk, Furkan Akbayrak, Erkan Sarıyıldız,
Uğur Kıral, Kemal Ertuğ, Çağla Bingöl, Güneş Bayrak, Osman Şenel, Merve Yıldız
Kübra Haniç, Duygu Tekin, İlknur Melis Durası, Su Karakuş, Cemre Tuncay



REKLAM SATIŞ VE PAZARLAMA



REKLAM GRUP BAŞKANI
Gürhan Gezer
gurhang@groupmedya.com

DİJİTAL PROJE YÖNETİCİSİ
Özge Özcan Kurt
ozgek@groupmedya.com

DİJİTAL REKLAM DİREKTÖRLERİ
Dilara Hambarcı Güven
dilarah@groupmedya.com
Mine Balkan
mineb@groupmedya.com

DİJİTAL REKLAM REZERVASYON
Selim Altınkaynak
selima@groupmedya.com






Yazı ve fotoğrafların tüm hakları trendus.com'a aittir.

Yazılı izin olmaksızın hiç bir şekilde yazı ve fotoğraflardan alıntı yapılmaz.

Trendus.com Türkiye basın meslek ilkelerine uymayı taahhüt eder.

All rights reserved. Reproduction in whole or in part without written permission is prohibited. Trendus is trademark of Global 360 Medya ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.


Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X