Koyu Duvarlar Sizi Korkutmasın

Evinizde değişiklik mi yapmak istiyorsunuz? Size bir tavsiyemiz var! Uçuk renklerden, pastel tonlardan vazgeçip, koyu renk duvarlarla evinize farklı bir hava katmaya ne dersiniz?

 

 

Koyu Duvarlar Sizi Korkutmasın
Yayın Tarihi: 23.10.2015 14:38:00

Fimlerde görüp beğendiğimiz evler, aslına bakarsanız uygulaması çok zor şeyler değil.. Önemli olan tek nokta, doğru detayları yakalayıp, uygulayabilmek! Şimdi size bu dekorasyon dergilerinden fırlamış gibi görünen (ki öyle) evlerdeki ortak noktaları söyleyelim. Tahmin etmesi zor değil: koyu renk duvarlar! 

Tabii burada tek hile koyu renk duvarlar değil; ama eve modern görünüm katan şeyler arasında en büyük yüzdeyi duvarlara verebiliriz! Sonrası renklerin ve dokuların uyumunu bilen, biraz zevkli olan herkesin üstesinden gelebileceği, basit ve aslına bakarsanız temel tercihler.. 

Koyu renk duvarları farklı farklı yorumlamak da mümkün.. Örneğin minimalizmden hoşlanıyorsanız; olabildiğince sade bir şekilde döşediğiniz eviniz bile oldukça şık görünecektir. Desen veya renk seven bir insansanız da koyu renk duvarlar canlı renkleri vurgulamak için aradığınız şey! 

Bu önerilerimizi yatak odası veya salon için kafanızda hayal ediyor olmalısınız.. Ama size bir fikir daha verelim.. Banyo ve mutfak da koyu renk duvarlar için güzel alternatifler olabiliir. Örneğin bembeyaz mutfak dolaplarınız, koyu renk bir duvarda çok daha şık görünecektir. 

Banyoya yapılan dekorasyonlar için henüz pek hazır olmasak da, aklınızda bulunsun; son trend güzel döşenmiş bir banyo! 


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DEKORASYON HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X