Kopyalayan Bu Kez Snapchat Oldu

Snapchat, bir süredir kendisini taklit ettiği için eleştirdiği Instagram'da bulunan özelliğin benzerini platforma entegre etti.

 

Kopyalayan Bu Kez Snapchat Oldu
Yayın Tarihi: 11.05.2017 15:58:00
Son zamanlarda Instagram tarafından taklit edilen Snapchat'ten karşı atak geldi. Platforma kendisinde hali hazırda var olan özellikleri andıran özellikler etkileyen Instagram'ı eleştiren Snapchat, bu sefer en büyük rakibinden bir özellik kopyaladı. 
 
Snapchat bugün yaptığı resmi duyuru ile platforma entegre edilen özelliklerini duyurdu. Snapchat'e Sihirli Silgi, Sonsuz Snap ve emoji çizme özellikleri geldi. İstediğiniz birine ya da hikayenize sonsuza kadar izlenebilecek bir fotoğraf veya video gönderebilmenize imkan veren 'Sonsuz snap' bu özelliklerden en çok dikkat çekeni. Zira bu özellik Instagram'da bir süredir var olan Instagram'ın Boomerang özelliğine oldukça benziyor. Instagram kullanıcıları Boomerang ile sonsuz bir döngüyle video oluşturabiliyorlardı. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X