Konfor ve Fonksiyonellik Odaklı Yepyeni Bir Dünya: Academia 2020 Sonbahar - Kış

Academia Kadın 2020-2021 Sonbahar - Kış Koleksiyonu, özgür ruhlu, çok yönlü, farkındalığı ve özgüveni yüksek Academia Kadını için konfor ve fonksiyonellik odaklı tasarımlarla yeni sezonu karşılıyor.

 

 

Konfor ve Fonksiyonellik Odaklı Yepyeni Bir Dünya: Academia 2020 Sonbahar - Kış
Yayın Tarihi: 8.09.2020 12:38:00
Yalınlığın yüksek zevkini formlara yansıtan koleksiyon, militer ve ütiliter temalardan ilham alan zamanı genişletilmiş çözümler sunuyor. Koleksiyonun feminen detayları ise dikkat çekici ve özgür bir dünya kurguluyor.
 
Academia ile özdeşleşen tezat birliktelikler ile beslenen hibrit tasarımlar; kaban ceketlerden sezonun yeni anlatımı ütiliter panço yağmurluğa, teknik kumaşlarla işlenmiş romantik formlardan satenlerle birleşen sweatshirt elbiselere kadar pek çok üründe karşımıza çıkıyor.
 
Militer temanın siyahtan rol çalan hakileri ve farklı anlatımlarla dinamik bir kimlik kazanan gri tonları, sezonun dikkat çekici renkleri oluşturuyor. Tadımlık kırmızı, bordo ve mor renkler ise punk tavırlarıyla koleksiyonun enerjisini yükseltiyor. Retro dokunuşlarla öne çıkan denim grubu, özgünlük peşinde olan Academia Kadını’nın yeni vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
 
Academia Kadın 2020-2021 Sonbahar - Kış Koleksiyonu, BEYMEN’lerde www.beymen.com   adresinde sizleri bekliyor.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN




 

 




EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ



TRENDUS LOOKBOOK



Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X