Kod By Kloto

Sanat ve Tasarımı buluşturan 'Kod By Kloto ' markası, bir kar tanesinin formunu oluşturan moleküllerden, bizi biz yapan DNA’ya kadar evrenin kutsal geometrisiyle varoluşumuzun formülünü anlatıyor.

 

 

Kod By Kloto
Yayın Tarihi: 23.11.2017 14:54:00

Sanata ve tasarıma olan ilgisini Amerika’nın en prestijli sanat okulu Rhode Island School of Design ile taçlandıran yetenekli takı tasarımcısı Senem Gençoğlu ’nun hayat verdiği, ismini Yunan mitolojisinde yaşamın döngüsüne yön veren Tanrıçadan alan Kloto’nun, Beymen Blender’a özel yeni koleksiyonu KOD; temel ilham kaynağını evrenin bilinmeyen ve hayranlık uyandıran kodlarından, geometrik formlarından, kusursuz dengesinden ve bizi biz yapan DNA’sından alıyor. Kloto, Leonardo Da Vinci’nin “Görmeyi öğren, her şeyin birbiriyle bağlantılı olduğunu fark et” sözünden yola çıkarak evrenin kodlarını ve geometrik formlarını yansıtan KOD koleksiyonu ile tasarım tutkunları arasında derin bir bağlantı kuruyor.

 

 


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER MÜCEVHER HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X