Kim Milyoner Olmak İster Yarışması`ndan Ayrılık Kararı

Dört yıldır Meltem Kayalı yönetiminde Atv ekranlarında yayınlanan `Kim Milyoner Olmak İster` yarışmasının ekibi, programdan ayrılma kararı aldı.

 

 

Kim Milyoner Olmak İster Yarışması`ndan Ayrılık Kararı
Yayın Tarihi: 30.09.2015 14:20:00

Uzun yıllar Kenan Işık`ın sunduğu, ancak rahatsızlığı nedeniyle bir süredir Selçuk Yöntem`in sunuculuğu devraldığı "Kim Milyoner Olmak İster" yarışmasının yönetim ekibinde olan Meltem Kayalı konuyla ilgili yaptığı açıklamada ayrılık gerekçelerini açıkladı:

"Dört yıldır büyük bir özenle sürdürmekte olduğum `Kim Milyoner Olmak İster` programının yapımcılığından ben ve ekibim aynı titizlikle devam edemeyeceğimizi anladığımız için ayrılmış bulunmaktayız.

Ekip olarak Kenan Işık`ın yaşadığı rahatsızlıktan dolayı çok zor günler geçirdik. Hep onun bir gün döneceği umuduyla programı devam ettirdik. Ve çok sevdiğimiz Selçuk Yöntem`le bu dönemi geçirmek bizi çok mutlu etti.

2000 yılında `Kim 500 Milyar İster` ismiyle Medyapım`da Kenan Işık`la başladığımız bu programda 2011 yılında tekrar beraber çalışmaya başladığımızda Kenan Bey ve ben şunu gördük ki, bizimle birlikte büyümüş bir nesil var ve biz onlara bilginin ne kadar kıymetli olduğunu, analitik düşünmenin ve araştırmanın ne kadar önemli olduğunu anlatabilmişiz. Ve onlar karşımıza bu kez yarışmacı olarak geldiler. Bunu gördüğümüzde çok gururlandık ve ne kadar önemli bir iş yaptığımızı fark ettik. Kenan bey bana "bunu bir 10 yıl daha sürdürmeliyiz, bugünkü çocuklar da ileride yarışabilsinler" dedi. Ben onun bu isteğini yerine getirebilmek için çok çabaladım. Ancak bugün geldiğimiz bu noktada bunun mümkün olamayacağını görmüş bulunmaktayım. Atv programa kendi ekibiyle devam edecek. Umarım bir gün tutkuyla sevdiğim bu programı Kenan Işık`la birlikte tekrar yapabilirim."
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ

EN SON EKLENEN GÜNDEM HABERLERİ
TRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER GÜNDEM HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X