Kim Kardashian Eski Kankası Paris Hilton Hakkında Konuştu

Kim Kardashian ilk kez eski yakın arkadaşı Paris Hilton hakkında açık sözlülükle konuştu.

 

 

Kim Kardashian Eski Kankası Paris Hilton Hakkında Konuştu
Yayın Tarihi: 19.08.2019 14:18:00
Paris Hilton ve Kim Kardashian'ın yakın arkadaş olduğu ve hatta bazen Kim'in Paris'in dolabını temizleyip düzenlediği günleri hatırlıyor musunuz?

Reality show Keeping Up with the Kardashians'ın yeni sezon klibinde Kim Kardashian'ı kız kardeşi Khloé ile Paris Hilton'un yeni müzik klibi hakkında konuşurken görüyoruz. (Kim Kardashian, geçtiğimiz Mayıs ayında Hilton'un "Best Friend's Ass" klibinde yer alarak herkesi şaşırtmıştı.)Kim Kardashian ekliyor "Onun için gerçekten her şeyi yapabilirim. O bana gerçekten bir kariyer verdi ve ben de bunun farkındayım!"

Khloe ise kardeşinin bu ince tavrına "Pek çok insan ne kadar başarılı olurlarsa olsunlar, bunu asla söylemezler. 'Kariyerim Paris'in sayesinde" demezler ya da 'Sana bir iyilik yapacağım...' Daha çok "Haha bak şimdi kimin işi düştü" tarzında konuşurlar. Çok tatlı ve naziksin, üstelik takvimin bu kadar doluyken!" 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X