Kilo Vermenizi Destekleyecek 3 Dans Türü

Kilo vermede hareketin özellikle de dansın etkisi göz ardı edilemez. İşte kilo vermenize yardımcı olacak dans türleri!

 

 

Kilo Vermenizi Destekleyecek 3 Dans Türü
Yayın Tarihi: 2.06.2020 11:50:00
Dans etmek sadece eğlenceli değildir. Aynı zamanda kilo kaybına, kas oluşumunu desteklemeye hatta cildinizin parlamasına bile yardımcıdır.

İşte tüm bu etkileri alabileceğiniz üç dans türü:


Zumba: Spor salonlarında zumba sınıflarında toplu bir şekilde yoğun dans hareketleri yapmaktan daha keyifli ne olabilir ki? Kilo kaybı, kilo kontrolü ve kaslar için düzenli zumba yapmak oldukça etkili. Ayrıca zumba temposu sayesinde cilt hücrelerinize kan dolaşımı da sağlar. Bu da çok daha taze ve parlak bir cilt anlamına gelir! 


Oryantal: Artık tüm dünyada fitness salonlarında oryantal dansı derslerine rastlayabilirsiniz. Özellikle gövdeye odaklanan bu dans karın bölgesindeki fazlalıklardan kurtulmak isteyenler için bire bir!  


Hip-hop: Hip-hop ile stresi de azaltabileceğinizi söylesek ne derdiniz? Hareketli müzik ve dans antrenmanı birleştiren bu tür, fiziksel olarak kendinizi daha dinç hissetmenizi sağlar. Kilo kaybederken stressiz ve mutlu hissedebilmeniz mümkün! 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X