Kiehl’s, 22-27 Kasım'da Friends & Family Haftasını Süprizlerle Karşılıyor!

Doğayla bilimi bir araya getiren etkili formüllere sahip Kiehl’s, yılda sadece 2 kez düzenlediği Friends & Family kampanyasıyla Kiehl’s Dostları’nın yüzünü güldürüyor. Black Friday kapsamında 22-27 Kasım tarihleri arasında cazip fiyatlar sunan Friends & Family kampanyası, Kiehl’s tarihinde ilk kez uygulanan %25 indirim ve çok özel hediye ve setleriyle bu kasımda alışveriş heyecanınızı katlıyor.

 

 

Kiehl’s, 22-27 Kasım'da Friends & Family Haftasını Süprizlerle Karşılıyor!
Yayın Tarihi: 26.11.2021 17:18:00

Sağlıklı görünen bir cilt için eşsiz cilt bakım ürünleri üreten Kiehl’s, geleneksel Friends & Family kampanyasıyla 22-27 Kasım tarihleri arasında Black Friday’e yepyeni bir soluk getiriyor. Kiehl’sın topluluk ruhunu en içten şekilde yansıtan Friends & Family etkinliği, her yıl sevilen ürünlerde uygulanan indirimlerle cilt bakım tutkunlarını cezbediyor. Kiehl’sın gelenekselleşen Friends & Family kampanyası bu yıl, Kiehl’s tarihinde ilk kez uygulanacak olan %25 indirim ve birbirinden özel hediye ve setlerle hem sizi hem de sevdiklerinizi mutlu ediyor.

Kiehl’s, dört gözle beklenen indirim döneminde Friends & Family kampanyasıyla Kiehl’s Dostları için fark yaratıyor. Bu yıl her zamankinden büyük indirimleri ve hediyeleriyle sevenlerine pek çok sürpriz sunan Kiehl’s, Friends & Family kampanyası kapsamında sizi, arkadaşlarınızı ve ailenizi Kiehl’sın favori cilt bakım ürünleriyle buluşturuyor. 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X