Keşfetmenin En Romantik Hali “Valdaro" Koleksiyonu

Ignis Diamond, Valdaro Koleksiyonu ile sonsuz aşıklara özel bir koleksiyon sunuyor. Zarif ve şık tasarımıyla büyüleyen Valdaro Koleksiyonu, güçlü duyguyu ve anlamı simgeliyor.

 

 

Keşfetmenin En Romantik Hali “Valdaro" Koleksiyonu
Yayın Tarihi: 10.01.2022 15:55:00
Valdaro Koleksiyonu, adını mucizevi bir aşk öyküsünden aldı. İtalya’nın kuzeyindeki Manuta kasabasında yapılan arkeolojik kazılarda 5 bin yıllık bir aşkın kalıntılarına rastlandı. Birbirine sarılmış halde gömülen bu iki aşık “Valdaro Aşıkları” ismiyle anıldı. Öldükten sonra bile aşkın gücünü anlatmaya devam eden ve aşkın sonsuzluğunu simgeleyen Valdaro Aşıkları, yeryüzüne ilham yaymaya devam etti.

Ignıs Diamond tarafından sonsuz aşıklara ilham olması için tasarlanan bu özel koleksiyon; sevdiği kadını keşfedilmemiş bir hazine gibi gören, kalbindeki gücü, sevgiyi ve sadakati ona göstermek isteyen, bedenen ve ruhen onu sımsıkı kucaklayanlar için çok özel bir Sevgililer Günü seçimi olacak.

En özel anlara anlam katan Ignıs Diamond’un Valdaro Koleksiyonuna, Sevgililer Günü’ne özel olarak sunulan cazip fiyatlarla www.ignisdiamond.com adresinden ulaşabilirsiniz.
 
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X