Kendall Jenner ve Emily Ratajkowski Davalık Oldu!

Aralarında Kendall Jenner ve Emily Ratajkowski'nin de bulunduğu pekçok yıldızın başı Fyre Festival yüzünden ağrımaya devam edecek gibi görünüyor.

 

 

Kendall Jenner ve Emily Ratajkowski Davalık Oldu!
Yayın Tarihi: 2.09.2019 10:56:00
Fyre Festival rezaleti sürüyor! Kendall Jenner, Emily Ratajkowski, Migos, Blink-182, Lily Yachty ve Pusha T'nin de aralarında bulunduğu pek çok ünlü ve influencer isim; Fyre Festival'in reklamlarında yer alarak tüketiciyi kandırmaktan davalık oluyor. 

Davaların amacı ise, fiyaskoyla sonuçlanan ve Netflix belgeseli "FYRE: Festival Fiyaskosu"na bile konu olan bu dolandırıcılığı tanıtmak ve yürütmek için para ödenen yetenek ajansları, sanatçılar, satıcılar ve diğer kuruluşlardan parayı geri almak.

Davaya göre Kendall Jenner festival hakkında yaptığı tek bir Instagram postu başına 275.000 dolar almıştı. Emily Ratajkowski'nin ajansı ise 299.000 dolar aldığını doğruladı.

Davanın nasıl sonuçlanacağı ise merak konusu.  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X