Kenan Doğulu’dan Elektronik Pop Müzik Dünyasına Yeni Bir İsim “Cem Pilevneli”

Enerji dolu müzik tarzıyla bugüne kadar dinleyicileriyle buluşan besteci, yorumcu ve aranjör Cem Pilevneli, Kenan Doğulu’nun prodüktörlüğünü üstlendiği ilk stüdyo albümü ‘Petek Pansiyon’ ile temmuz ayında tüm müzik platformlarında yerini alacak.

 

 

Kenan Doğulu’dan Elektronik Pop Müzik Dünyasına Yeni Bir İsim “Cem Pilevneli”
Yayın Tarihi: 18.06.2020 11:35:00
Kendi albümlerinin yanı sıra bir çok sanatçının yapımcılığını üstlenen Kenan Doğulu, “Kendimi Gecelere Vermem” isimli ilk single çalışmasıyla listelerde yerini alan Cem Pilevneli’nin Petek Pansiyon albümünün prodüktör koltuğuna oturuyor.
 
Cem Pilevneli’nin büyüdüğü ve şu anda da yaşamını sürdürdüğü, 1963 yılından beri ailesine ait olan köklü bir geçmişe sahip pansiyonları Petek Pansiyon, albüm isminin ilham kaynağı oluyor. Dinleyicilere benzersiz ve özgün bir müzik deneyimi sunan,  caz, elektronik ve r&b öğelerini barındıran Petek Pansiyon, Türk ve Amerikalı müzisyenlerle zenginleşiyor. Elektronik altyapısıyla dikkatleri üzerine çekecek olan altı şarkılık modern pop albümü, temmuz ayında müzikseverlerle buluşacak.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X