Kabloları ve prizleri ortadan kaldırın

Çirkin ve dağınık görüntüsünden rahatsız olduğunuz priz ve elektrik kablolarını, eğlenceli ve yaratıcı şekilde ortadan kaldırmaya ne dersiniz?

 

 

Kabloları ve prizleri ortadan kaldırın
Yayın Tarihi: 15.07.2015 14:01:00

Evdeki güzel ve düzenli görünümü engelleyen priz ve elektrik kablolarını artık dert etmenize gerek yok. Kablolarla yaratıcılığınızı konuşturabilir, hatta hoş bir dekor yaratabilirsiniz. Sürekli toz tutan, çirkin ve dağınık görüntüye sebep veren kablolardan kurtulma vaktimiz çoktan geldi. Bu kablolarla evinizin duvarına değişik ve yaratıcı figürler çizebilirsiniz. Böylece evinizde modern bir görüntü elde etmenizin yanı sıra, kablolardan da kurtulmuş olurusunuz. Peki prizlerden nasıl kurtulacaksınız? Prizleriniz için de saklama kutuları oluşturabilirsiniz veya prizleri çekmecelerin içine yerleştirirseniz hem tamamen prizlerinizi saklamış olursunuz hem de düzenli bir görüntü elde edersiniz.

Birkaç fikir edinmek isterseniz fotogalerimize tıklayın! 


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DEKORASYON HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X