Johnny Depp’ten Hayranlarına Büyük Sürpriz

Ünlü oyuncu Johnny Depp Disneyland’i ziyaret etti ve Karayip Korsanları serisinin hayranlarını şaşırtmayı başardı.

 

Johnny Depp’ten Hayranlarına Büyük Sürpriz
Yayın Tarihi: 4.05.2017 01:44:00
Disneyland’in büyük ilgi gören tema parklarından birine dayanan Karayip Korsanları serisi 2003 yılında beyaz perdeye taşınmıştı. Neredeyse 15 yıldır sinemalarda olan bu hikaye dünyanın dört bir yanından geniş bir hayran kitlesi elde etmeyi başardı. Ünlü serüven yakında Pirates of the Carribean: Dead Men Tell No Tales ile devam edecek. Bildiğiniz gibi bu seride özellikle Johnny Depp’in hayat verdiği Captain Jack Sparrow karakteri çok seviliyor. Bu durumun farkında olan tecrübeli oyuncu Disneyland’i ziyaret edenlere büyük bir sürpriz yaptı.
 
Paylaşılan bilgilere göre Johnny Depp, Disneyland Kaliforniya‘yı ziyaret etti. Kaptan Jack Sparrow kostümleri içinde olan oyuncu başlangıçta hareketsiz durarak bu tema parkının bir parçası gibi görünmeyi seçti. Ardından beklenmedik bir anda hareket edip, konuşmaya başlayacak ziyaretçileri önce korkuttu, ardından da şaşırttı. Karşılarında gerçekten Johnny Depp‘in olduğunu fark eden ziyaretçiler alkış tutmaya ve bu anı kayıt altına almaya başladı.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X