Johnny Depp 'King of the Jungle' İle Geliyor

Johnny Depp, McAfee adlı anti virüs programının yaratıcısı olan John McAfee’nin hayatını anlatan filmde başrolde olacak.

 

Johnny Depp 'King of the Jungle' İle Geliyor
Kaynak: Getty Images  |  Yayın Tarihi: 16.05.2017 20:28:00
Johnny Depp, kara komedi ‘King of the Jungle’ filminde başrolde yer alacak. 53 yaşındaki ABD’li oyuncu, McAfee adlı anti virüs yazılımının yaratıcısı John McAfee’nin hayatını temel alan filmde John McAfee’yi canlandıracak.
 
Joshua Davis'in Wired makalesinden beyazperdeye uyarlanacak olan filmin yönetmenliğini Glenn Ficarra ve John Requa ikilisi üstlenecek. Scott Alexander ve Larry Karaszewski’nin senaryosunu yazdığı film, servetini tüketen, uygarlığı bırakan ve Belize'deki ormana taşınan McAfee'nin silah, seks ve delilikle geçen yıllarına odaklanıyor.
 
Film ayrıca Wired dergisi araştırmacısının McAfee ile röportaj yapmak için Belize'e gidişini ve Belize'e vardığında, kendini McAfee'nin tırmanan paranoyasının içinde buluşunu anlatacak. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X