John Wick'te Matrix Buluşması

John Wick: Chapter 2’den merakımız körükleyen bir sahne daha paylaşıldı. Bu kısa sahnede bir anlamda Matrix buluşması yaşanıyor.

 

John Wick'te Matrix Buluşması
Yayın Tarihi: 31.01.2017 21:58:00
Son zamanlarda adını sıkça andığımız bu yapımın yönetmen koltuğunda Chad Stahelski oturuyor. John Wick karakterini ise yeniden Keanu Reeves canlandırıyor. Ona yeni macerasında Laurence Fishburne, Common, Ruby Rose, Bridget Moynahan, Ian McShane, John Leguizamo gibi isimler eşlik ediyor.
 
Beyaz perdede 2014 yılında tanıştığımız John Wick‘in macerası ikinci filmle devam ediyor. Birinci filmde intikam için eski günlerine geri dönen John bu hareketiyle sakin bir emeklilik hayallerini sonlandırmış oluyor. Nefes nefese bir kovalamacayı daha yeni ardında bırakmış olan kahramanımız bu sefer bir zamanlar kan kardeşi gibi gördüğü bir dostunun yardım çağrısını alıyor. Ona gölgelerde yaşayan tetikçiler birliğini ele geçirmesinde yardımcı olmaya karar veriyor. Böylece bir anda yeniden aksiyonun içine dönmüş oluyor. Roma‘ya adım atmasıyla birlikte dünyanın en tehlikeli insanları da peşine takılıyor. Paylaşılan son sahnede ise Laurence Fishburne‘ün hayat verdiği yeni karakterle tanışıyoruz. Başına ödül koyulmuş olan John Wick‘i yakalatmak yerine silah vermeyi tercih ediyor ve “Bana borçlusun” diyerek uğurluyor. Merakla beklediğimiz John Wick: Chapter 2 sonunda 10 Şubat 2017‘de izleyicilerin karşısına çıkacak.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X