J.Lo kalçasını dövüşe borçlu!

2 çoçuk annesi Jennifer Lopez formunu diyet değil spor yaparak koruyor...

 

 

J.Lo kalçasını dövüşe borçlu!
Yayın Tarihi: 1.06.2010 11:39:00

Jennifer Lopez 5  Haziran’da altıncı evlilik yıldönümü şerefine eşi Marc Anthony ile nikâh tazeleyecek. Kaliforniya’daki Hidden Hills’de düzenlenecek bu özel gecede kusursuz görünmek için elinden geleni yapan Lopez, ikiz bebekleri Max ve Emme’yi dünyaya getirdikten sonra sıkı bir diyete başladı. Verdiği kilo toplamda 25`e ulaşan sanatçı Fransız Closer Dergisi’ne yavaş ama sağlıklı bir şekilde kilo verdiğini söyledi.

Dört gün spor yapıp kurabiyeyi hakediyorum!

“Hamile olduğum dönemde karnım o kadar büyümüştü ki; Marc görüntümle dalga geçiyordu. Doğurduktan sonra hayatımın merkezine diyeti değil sporu koydum. Haftada dört gün bir saat spor yapmaya başladım. Bu bir saatlik dilime 10 dakika ısınma hareketleri yaparak başlıyorum. Ardından kol kaslarım için ağırlık kaldırıyor, göbeğim için mekik çekiyor, bacaklarım için pilates yapıyorum. Kardiyo yaparken canım çok sıkılıyordu. Bu yüzden kardiyo yerine geçsin diye Krav Maga’dan dövüş sanatları dersleri almaya başladım. İsrail’de resmi bir dövüş tekniği olan bu spor, sarkan her yerimin çok kısa zamanda sıkılaşmasını sağladı.”

Şu anda hayatının hiçbir döneminde olmadığı kadar formda olduğunu belirten Lopez, kendi beslenme programının içeriğini ise şöyle özetledi: “Günde bin 400 kaloriden fazla almamaya özen gösteriyorum. Kahvaltıda yanında mevsim meyveleriyle birlikte tam tahıllı undan yapılmış pancake yiyorum. Kahvaltı menümde yumurta beyazı da var. Öğlenleri rezeneyle tatlandırılmış ızgara balık ve haşlanmış sebze, akşamları ise yanında mantarla birlikte yağsız bonfile yiyorum. Ara öğünlerde ise tahıllı barlar tüketiyorum. Vazgeçemediğim alışkanlığımsa kahvenin yanında yediğim kurabiyeler. Kahve keyfiminden asla ödün veremem. Vücudumun fit kalması için yediklerimden çok spor yapmaya özen gösteriyorum. Sıfır beden olmayı kesinlikle istemiyorum.” dedi.

 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X