Jimmy Kimmel'den Trump'a Gönderme

89. Oscar Ödül Töreni'nin sunucusu Jimmy Kimmel, canlı yayında ABD Başkanı Donald Trump'a göndermeler yaptı. Kimmel, Twitter üzerinden Trump'a mesaj da gönderdi.

 

Jimmy Kimmel'den Trump'a Gönderme
Kaynak: Getty Images  |  Yayın Tarihi: 27.02.2017 22:31:00
ABD'nin Los Angeles kentinde Dolby Tiyatrosu'nda yapılan 89. Oscar Ödül Töreni sunucusu Jimmey Kimmel, ABD Başkanı Donald Trump'a Twitter üzerinden mesaj gönderdi. 
 
Kimmel, konuşmasının başında ABD Başkanı Donald Trump'a gönderme yapararak, "Artık bizden nefret eden 225 ülkede izleniyoruz. Ülke artık bölünmüş durumda ve insanları bir araya getirmen gerek, dediler" dedi. “Trump’a teşekkür etmek istiyorum" diyen Kimmel, "Geçen sene Oscar’lar ırkçı gibi görünüyordu, artık onun sayesinde böyle bir şey yok. Siyahiler Nasa’yı, beyazlar cazı kurtardı" ifadesini kullandı.
 
"CNN ya da Times’dan biri varsa binayı terk etmenizi istemek zorundayım" diyerek Trump’ın basın yasağına gönderme yapan Kimmel, ödüller verilmeye devam ederken, canlı yayında Trump'ın 'GerçekDonaldTrump' kullanıcı adını taşıyan Twitter adresine "Hey @realDonaldTrump sen misin?" mesajını iletti. Ardından da "Meryl (Streep) selam söylüyor" yazdı.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X