Jetpack Uçuş Deneyimini 4K Yaşayın

Jetpack ile uçuşun nasıl olduğunu gösteren video, gelecekte ulaşımın şimdiye göre çok daha eğlenceli bir yapıda olacağını gösteriyor.

 

Jetpack Uçuş Deneyimini 4K Yaşayın
Yayın Tarihi: 27.02.2017 22:40:00
Yeryüzündeki trafik yoğunluğu o kadar arttı ki bir yerden bir başka yere ulaşım sağlamak uzun saatler alabiliyor. Bu nedenle de ulaşımın geleceği kara araçlarından ziyade hava araçlarında yatıyor. Gelecekte özellikle kişisel hava araçlarının sayısında büyük bir artış yaşanması bekleniyor. Jetpack ile uçuşun nasıl olduğunu gösteren video, gelecekte ulaşımın şimdiye göre çok daha eğlenceli bir yapıda olacağını gösteriyor. 
 
Tyson Henderson ve Carter Hogan isimli adrenalin tutkunlarının hazırladığı video, kişisel ulaşım aracı olan ancak yaygın bir kullanımı bulunmayan jetpack’lerle yapılan uçuşlardan oluşuyor.  RED Weapon, GoPro Hero 4 ve 3 adet drone ile gerçekleşen çekimler tam anlamıyla bir görsel şölen sunuyor. Havadan, tekneden ve yerden yapılan çekimlerle renklenen videoyu izledikten sonra bu jetpack’lerden birine sahip olmak isteyeceğiniz kesin. Fakat maalesef jetpack satın almak pek kolay değil. Zira bu araçlardan birine sahip olabilmek için en az 100 bin doları gözden çıkarmak gerekiyor. Şimdilik bu araçlar çok az bir süre havada kalabiliyor ve çok fazla yakıt tüketiyor. Malzeme kalitesi de üst düzey olduğu için haliyle fiyat da yüksek oluyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X