Jennifer Lopez ve Drake'den Romantik Poz

Jennifer Lopez, Drake arasında neler oluyor?

 

Jennifer Lopez ve Drake'den Romantik Poz
Yayın Tarihi: 28.12.2016 15:22:00
Rihanna bu olaya kızacak gibi gözüküyor! Jennifer Lopez'in şu sıralar, Rihanna'nın eski sevgilisi Drake ile aşk yaşadığı dedikoduları ortalarda dolaşıyor. E ateş olmayan yerden duman çıkmaz.. Bu dedikoduların meydana çıkmasının nedeni de, Drake ve J.Lo'nun sosyal medya hesaplarından, fazla samimi bir şekilde fotoğraf paylaşmaları. 47 yaşındaki Lopez ve 30 yaşındaki Drake'in etrafındaki yakın arkadaşları ise; onların sadece arkadaş olduğunu ve çok güzel bir düet için çalıştıklarını söyledi. yıldız bu kez kelimenin tam anlamıyla 'ters köşe' yaptı. Geçtiğimiz haftalarda düzenlenen Latin Grammy töreninde eski eşi Marc Anthony ile samimi şekilde görülen ve "yeniden barıştılar" söylentilerine yol açan Lopez, Drake ile birlikte.
 
Rihanna ise bu fotoğraflardan sonra, Jennifer Lopez'i Instagram'dan takio etmeyi bıraktı... Bakalım ilerleyen günler bu yakınlaşma için neler gösterecek.

                    

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X