Jennifer Aniston İsyan Etti

Medeni durumu, çocuk sahibi olmaması ve dış görünümüyle eleştirilen Jennifer Aniston, “Artık çok sıkıldım” dedi.

 

Jennifer Aniston İsyan Etti
Kaynak: Getty Images  |  Yayın Tarihi: 29.12.2016 10:37:00
Geçtiğimiz haftalarda vizyona giren komedi türündeki ‘Çılgın Ofis Partisi’ filmindeki performansıyla seyircinin yüzünü güldüren Jennifer Aniston, beyazperdedeki gülen yüzün ardında neler olduğunu anlattı.
 
Marie Claire dergisine konuşan 47 yaşındaki oyuncu, “Medeni durumum yüzünden eleştirildim, boşandığımda eleştirildim, erkek arkadaşımın olmamasında dolayı eleştirildim, meme uçlarım bile eleştirildi” dedi. Aniston, kendisiyle ilgili “hamile” iddiaları üzerine temmuz ayında bir makale kaleme almıştı. Huffington Post gazetesinde yayımlanan yazıda, bikinili fotoğrafından yola çıkarak hamile olup olmadığıyla ilgili özel konuları takıntılı hale getirenlere atıfta bulunarak, “Başarılı ve kusursuz görünebilmek için illa veya çocuk sahibi olmamız gerekmiyor. Mutlu sonumuzu kendimiz de yaratabiliriz” demişti.
 
Aniston, bunca yıldan sonra neden şimdi konuşmayı tercih ettiğini şu sözlerle anlattı:
“Sanırım bazı olaylar bardağın taşmasına eden oldu. Annemi yeni kaybetmiştim ve tatilden henüz dönmüştük. Birden tüm magazin basını üzerimize geldi. Aslında annemle zor bir ilişkimiz vardı. Ama her zaman birbirimizi sevdik. Hatta tüm o kargaşa birbirimize derinden bağlanmamızı sağladı. Hayat döngüsü sona ererken onun yanında bulunmak çok güzel bir duyguydu.”
 
“New York’a döndüğümüzde bir grup magazin muhabiri etrafımızı sardı. Sonra bir dergide hamile olduğum haberini gördüm. Bir de karnımı halka içine aldıkları bir fotoğrafımı basmışlardı” diyen Aniston, “Son 15 yılda bunun başıma kaçıncı kez geldiğini tahmin edemezsiniz. Gerçekten artık çok sıkıldım” dedi 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X