Jackie Chan Kung-Fu Yoga İle Geri Dönüyor

Efsane oyuncular arasında gösterilen Jackie Chan şimdi de aksiyon ve komediyi bir araya getiren Kung-Fu Yoga filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

 

Jackie Chan Kung-Fu Yoga İle Geri Dönüyor
Yayın Tarihi: 6.01.2017 00:18:00
Kısa bir süre önce sevilen oyuncunun Railroad Tigers ile beyaz perdeye döneceği ortaya çıkmıştı. Şimdi de çoğunlukla Hindistan ve Dubai‘de geçiyor gibi görünen Kung-Fu Yoga’nın ilk tanıtımı paylaşıldı. Chan burada Çinli bir arkeoloji profesörüne hayat veriyor. İsmi Jack olan bu karakter Hintli profesör Ashmita ve onun asistanı Kyra ile ortak oluyor. Bu alışılmamış üçlü kayıp olan Magadha hazinesinin peşine düşüyor. Tanıtıma baktığımız zamansa başlangıçta parodiyi andıran bir aksiyon filmiyle karşılaşıyoruz. Özellikle bazı sahnelerde kullanılan efektlerin kalitesizliği göze batıyor. Hikaye ve onun anlatılış biçimi de klasik Hollywood senaryolarından çok farklı değil. Jackie Chan, Dishi Patani ve Amyra Dastur gibi isimlerin rol aldığı Kung-Fu Yoga, Çin’de 28 Ocak‘ta vizyona girecek.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X