iTunes Markası Tarih Oluyor

Apple yaptığı ufak değişikliklerle iTunes markasına elveda demeye hazırlandığını belli ediyor.

 

iTunes Markası Tarih Oluyor
Yayın Tarihi: 17.04.2017 21:05:00
Apple geçtiğimiz gün yaptığı ufak bir değişiklikle birlikte bir dönemi şekillendiren iTunes markasını arkasında bırakacağının sinyallerini vermiş oldu. Bundan sonra iTunes Podcasts, Apple Podcasts ismiyle anılmaya başlayacak. Bu hamleyle birlikte teknoloji devinin artık sadece Apple Music ile yola devam etmek istediği anlaşılmış oldu. Ancak değişiklik sadece isimle kısıtlı kaldı. Kullanım için yeni kurallar eklenirken, farklı herhangi bir özellik tanıtılmadı. 2000’lerin başında kullanıma sunulan iTunes müzik endüstrisinin değişiminine de öncü olmuştu.
 
Elbette bu değişim podcast yayınları yapanları da endişelendirdi. Apple tarafından yapılan bu değişiklik iTunes içinde podcast’lerin de sonunu getirecek mi, bilinmiyor. Ancak iTunes’un yakında bizlere veda edeceği kesin gibi görünüyor. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X