IT İçin Yeni Fragman Paylaşıldı

MTV Sinema ve Televizyon Ödülleri dolayısıyla paylaşılan yeni fragman korkunun dozunu arttırıyor.

 

IT İçin Yeni Fragman Paylaşıldı
Yayın Tarihi: 10.05.2017 13:04:00
Stephen King’in en bilinen işlerinden biri olan IT, Derry Maine‘de geçiyor. Kanalizasyon hattında yaşayan ve 27 senede bir uyanarak kasaba halkına korku dolu günler yaşatan Pennywise uzun bir aranın ardından yeniden ortaya çıkıyor. Her zaman olduğu gibi kasabada yaşayan çocukları hedef alıyor. IT’in hikayesi 1957 senesinde başlıyor. Kasabada çocuklar birer birer kayıplara karışmaya başlıyor. Kasaba halkı korku dolu günler yaşarken ufak bir erkek çocuğu olan Georgie de ortadan kayboluyor. Kardeşi ve onun arkadaşları bu durumu araştırmaya karar veriyor. Kendilerine Kaybedenler Kulübü (Losers Club) ismini koyan bu grup korkmalarına rağmen katili bulmak ve ortadan kaldırmak için harekete geçiyor. Böylece büyük gizem çözülmeye başlıyor.
 
İkonik karakterler arasında yer alan Pennywise’a Hemlock Grove ile tanınan Bill Skarsgard hayat veriyor. Ona Finn Wolfhard, Jaeden Lieberher, Jack Dylan Grazer, Wyatt Oleff, Chosen Jacobs ve Jeremy Ray Taylor gibi isimler eşlik ediyor. Seyircilerin palyaço fobisini körükleyecek olan IT filminin 8 Eylül‘de vizyona girmesi bekleniyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X