Irina Shayk, Bradley Cooper İle Ayrılığı Hakkında İlk Kez Konuştu

Irina Shayk ve Bradley Cooper favori çiftler arasında gösteriliyordu. Ayrılık haberi pek çok kişiyi şok etmişti. Uzun bir aranın ardından Shayk ayrılıkla ilgili ilk kez konuştu.

 

 

Irina Shayk, Bradley Cooper İle Ayrılığı Hakkında İlk Kez Konuştu
Yayın Tarihi: 28.01.2020 10:38:00
Irina Shayk bir dergiye verdiği röportajda geçtiğimiz sene Bradley Cooper ile yaşadığı ayrılık hakkında ilk kez konuştu: "Bence tüm iyi ilişkilerin hem iyi ve hem de kötü sonuçları oluyor. İnsan olmanın doğasında bu var. İki harika insan bir araya geldiğinde iyi bir çift olamayabiliyor.

Shayk açıklamalarına şu cümlelerle devam etti: "Bradley ile yaşadığımız deneyimler için çok şanslıyız."


Irina Shayk ve Bradley Cooper birlikteeliğinin en güzel yanı şüphesiz ki 2 yaşındaki kızları Lea oldu. Shayk yalnız bir ebeveyn olmakla ilgili ise şunları söylüyor: "Bekar bir anne olmak ve çalışan bir kadın olmak arasında dengeyi bulmak gerçekten zor. İnanın bana, bazı günler uyanıyorum ve  'Aman Tanrım, ne yapacağımı bilmiyorum, dağılmış durumdayım' diyorum." 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X