iPhone`u güneş ile şarj edin!

Novothink iPhone`nunuz için özel olarak üretti...

 

 

iPhone`u güneş ile şarj edin!
Yayın Tarihi: 11.06.2010 16:11:00

Novothink  iPhone`nunuz için özel olarak üretti. Apple`ın lisansını aldığı ilk güneş enerjisi ile çalışabilen şarj aleti Surge güneş olan heryerde iPhone`nunuzu şarj ediyor.

Rengarenk kılıflar

Özel taşıma kılıfı sayesinde kolaylık sağlayan Surge, iPhone 3G ve 3GS uyumlu. Güneş ışığının yanı sıra ayrıca floresan ışığıyla da çalışabiliyor. Özel tasarım ve mühendislik çalışmaları sonucu üretilen güneş panelleri, tam güneş altında 100 mAh’de 5.5 Voltluk enerji sağlıyor. 2 saat boyunca doğrudan güneş ile temas 3G ağı üzerinde 30 dakikalık konuşma süresi ya da 2G ağında 60 dakikalık konuşma süresi sağlar. Üstelik USB kablosu ile, iPhone 3G ya da iPhone 3GS’i kılıfından çıkarmadan iTunes uygulaması açılabilir ve senkronize edilebilir. Bu ay itibariyle Turkcell Flagship Store’larda (Kanyon,Capitol ve Bağdat Caddesi)  satışa sunulan Surge, 188 TL’den alıcı buluyor. 
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X