iPad Aksesuarı

iPhone, iMac, iPod... ve şimdide iPad, aksesuarları... Tüm ünlü tasarımcılar iPad`e aksesuar taşarlamak için adeta yarışıyor.

 

 

iPad Aksesuarı
Yayın Tarihi: 23.06.2010 13:23:00

iÇılgınlığı devam ediyor. iPod, iMac ve iPhone aksesuarlarından sonra şimdide sıra iPad aksesuarlarında..Bir çok ünlü tasarımcınnı kolkola verdiği iPad aksesuarlarında süslemeler, kılıflar ve özel tasarım ceket bile var.

Ünlü tasarımcılar iPad için tasarladı!

Louis Vuitton, Gucci, Marc by Marc Jacobs ve Dolce Gabbana tasarımcılar arasında. Louis Vuitton'un iPad için tasarladığı kılıfı hemen hemen iPad fiyatında. Gucci'nin tasarımı ise daha makul 230 Dolar. Marc by Marc Jacobs ise suni neon kauçuktan kola takılabilen bir özel askı üretti. Dolce Gabbanaise hala çalışmalarını sürdürüyur. Tasarımlarda, iPad süslemeleri, görsel olarak standlar ve özel tasarım şarj aletleri, özel tasarım kanguru cepli ceketler bulunuyor.


FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Haber: Nazlan Üregül  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X