InStyle ile Sağlıklı Yaşama Sanatı

İş ve cemiyet dünyasının önde gelen isimleri, InStyle Türkiye ev sahipliğinde gerçekleşen ‘Sağlıklı Yaşama Sanatı’ etkinliği için Soho House Cecconi’s de sabah kahvaltısında buluştu.

 

InStyle ile Sağlıklı Yaşama Sanatı
Yayın Tarihi: 18.11.2016 14:07:00
InStyle Türkiye Yayın Direktörü İçim Gömüç ev sahipliğinde Kiehl’s, Uno ve Zumasol
sponsorluğunda gerçekleşen özel davette ünlü isimler bir araya geldi.

InStyle
Türkiye Yayın Direktörü İçim Gömüç ev sahipliğinde Kiehl’s, Uno ve Zumasol sponsorluğunda gerçekleşen özel davette ünlü isimler bir araya geldi. Medica Tıp Merkezi – Genel Dahiliye Uzmanı Haşmet Pamuk, Profesyonel Koç, PPC Didem Şen Pamuk ve Sağlıklı Yaşam Koçu Doruk Güçlü ile sağlıklı yaşamın sırları ile ilgili bilgi alma imkanı bulan misafirler Cecconi’s tarafından hazırlanan sağlıklı ve lezzetli ikramlar ile keyifli zaman geçirdiler.

Medica Tıp Merkezi – Genel Dahiliye Uzmanı Haşmet Pamuk, Profesyonel Koç, PPC Didem Şen Pamuk ve Sağlıklı Yaşam Koçu Doruk Güçlü ile sağlıklı yaşamın sırları ile ilgili bilgi alma imkanı bulan misafirler Cecconi’s tarafından hazırlanan sağlıklı ve lezzetli ikramlar ile keyifli zaman geçirdiler.

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER SAĞLIK HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X