Instagram'ın Yeni Özelliği Türkiye'de

Instagram sunduğu güncellemelerle platformunu büyütmeye devam ediyor.

 

Instagram'ın Yeni Özelliği Türkiye'de
Yayın Tarihi: 25.02.2017 16:42:00
Instagram ilk olarak Snapchat‘e rakip olarak geliştirdiği Instagram Hikayeler özelliğiyle kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmıştı. Instagram daha sonrasında kullanıcıların canlı yayınlar gerçekleştirmesine imkan tanıyan canlı yayın özelliğini kullanıma sunmuştu. Instagram Hikayeler ve ardından canlı yayın özellikleriyle kullanıcıların beğenisi toplayan Instagram, sunduğu son güncellemeyle de kullanıcıların dikkatini çekeceğe benziyor. Kullanıcılar artık hatırlamak istedikleri bir deneyimden en iyi fotoğrafı veya videoyu seçmek zorunda değiller. Instagram’ın yayınladığı en son güncelleme kullanıcıların birden fazla fotoğraf veya video paylaşmasına imkan tanıyor.
 
Kullanıcılar  yeni güncellemeyle tek bir gönderide 10 adet fotoğraf veya 10 adet video paylaşabiliyor. Kullanıcıların bütün paylaşımlarını hızlıca taramalarına imkan sağlayan Instagram’ın albüm özelliğini kullanıcılar fotoğraflar veya videolarda sağa veya sola kaydırarak ulaşabiliyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X