Ikea’dan Artırılmış Gerçeklik Uygulaması

iOS 11’in indirmeye sunulmasının ardından Ikea, artırılmış gerçeklik uygulamasını indirmeye sundu.

 

 

Ikea’dan Artırılmış Gerçeklik Uygulaması
Yayın Tarihi: 21.09.2017 21:36:00
Henüz Türkiye’deki App Store’da yer almayan Ikea Place isimli uygulama, evinizi dekore etmeyi çok daha kolay hale getiriyor. iOS 11 için geliştirilen uygulamada tek yapmanız gereken odayı taramak.
 
Sonrasında IKEA’nın 2.000’den fazla ürününü barındıran uygulama içinden evinize en uygun mobilyayı seçerek telefon ekranından uyumunu kontrol edebilirsiniz. Uygulama, kanepeler ve koltuklardan sehpalara kadar her şeyin gerçek ve ölçeklenebilir modellerini içeriyor. Satın almayı planladığınız yeni ev eşyalarının seçtiğiniz bölgeye sığıp sığmayacağını anlayabileceğiniz uygulama aynı zamanda odadaki ışık ve gölgelendirmeyi de anlayabiliyor. Uygulama içinde eşyayı odaya yerleştirdikten sonra fotoğrafını çekebilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak yayınlanan uygulamanın kısa bir süre içerisinde Türkiye’deki App Store üzerinden de yayınlanması bekleniyor.

  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER DEKORASYON HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X