Hızlı ve Öfkeli 8'den Sosyal Medya Tanıtımı

Her yeni fragmanıyla izleyicilerin merakını körüklemeyi başaran Hızlı ve Öfkeli‘nin son halkasından Twitter’a özel bir tanıtım paylaşıldı.

 

Hızlı ve Öfkeli 8'den Sosyal Medya Tanıtımı
Yayın Tarihi: 7.03.2017 19:52:00
Orijinal ismi The Fate of the Furious olan film ülkemizde Hızlı ve Öfkeli 8 adıyla vizyona girecek. Paylaşılan tanıtımlara bakılırsa yeni hikaye Dom ve Letty‘nin balayı dönemi ile başlıyor. Evlilik, emeklilik derken hayatları daha sakin bir hale bürünmeye başlıyor. Tam huzur buldukları sırada Cipher isminde gizemli bir kadın hayatlarına giriyor. Kimsenin anlam veremediği bir şekilde Dom ile birlikte ortadan kayboluyor. Ancak arkadaşları dışarıdan bakıldığında basit bir baştan çıkma vakası gibi görünen bu durumu peşini bırakmıyor. Dom’a ne olduğunu anlamak ve ona yardım etmek üzere harekete geçiyorlar. Böylece yine zorlu bir maceranın içine atılmış oluyorlar.
 
Sekizinci filmin yönetmenliğini F. Gary Gray üstleniyor. Başrollerde yine Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Dwayne Johnson gibi isimleri görüyoruz. Onlara bu sefer Tyrese Gibson, Chris Bridges, Lucas Black, Scott Eastwood, Kurt Russell, Jason Statham gibi isimler eşlik ediyor. Charlize Theron ve Helen Mirren ise yepyeni karakterlerle hikayeye renk katmaya hazırlanıyor. The Fate of the Furious’ın 14 Nisan 2017‘de vizyona girmesi bekleniyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X