HİPP ORGANİK ÜRÜNLERİNİ TANITTI

1- 3 yaşa özel organik ürünler arasına farklı ürünler getiren HiPP markası, Mehmet Ustaoğlu PR tarafından, No:1903’te yapılan davette gazeteciler , anne bloggerlar ve çocukları keyifli vakit geçirdi.

 

HİPP ORGANİK ÜRÜNLERİNİ TANITTI
Yayın Tarihi: 17.11.2018 00:00:00
1-3 yaş arası küçük çocukluk dönemi, aktif bir şekilde dünyayı keşfetme ve yürümeye yeni başlama dönemidir. Bunun için, yeterli enerjiyi ve besinleri alabilmek amacıyla sağlıklı bir diet gerekmektedir. Çocukların bir ömür boyu sağlıklı yeme alışkanlıklarını sürdürebilmek için erken yaşta tüketilen meyve ve tahıllar çok önemli yer tutar. Yürümeye yeni başlayan küçük çocuklar, kendi başlarına ne kadar çok şey yapabilirlerse bunu daha çok yapmayı ve yetişkinler gibi yemeyi isterler. "Kendim yaparım " ifadesi"onlar için çok önemlidir, konuşmaya başlar başlamaz bir çocuğun bağımsız olma zevkini desteklemek ve  yemek hakkında mümkün olduğunca deneme yapmasına izin vermek motor becerilerinin gelişmesine katkı sağlar. Bu yüzden HiPP çocuklara özel pratik ve eğlenceli ambalajlı şekersiz ve organik ürün çeşitleri ile çocukların bu yönünü destekler.
 
HiPP markası Pazarlama Müdürü Sayime Emine Arslan 1-3 yaşa özel organik ürünler hakkında detaylı bilgi verdi.

Gerçekleşen lansmanda HiPP Türkiye Pazarlama Müdürü Sayime Emine Arslan;

‘’0-3 yaş bebeklerin bağışıklık sistemi için çok önemli bir dönemdir. Bebekleriniz 1 yaşından sonra küçük çocukluğa adım atma döneminde de sadece kendilerine özel olarak üretilen ürünleri kullanmalıdır. HİPP 1-3 yaş çocuk ürünleri AB standartları Bebek ve Küçük Çocuk Ek gıdası tebliği’ne göre özel olarak üretilmiş ilave şeker içermeyen, tam tahıllı  ve sadece meyve veya meyve- tahıl karmasından oluşmaktadır."

HiPP Organik 1-3 yaş poşet meyve püreleri özellikle pratik ve eğlenceli ambalajları sayesinde küçük çocukların hem çok severek hem de eğlenerek tüketebilecekleri şekilde üretilmiştir. HiPP Organik Meyve Barları, tadını içeriğindeki organik meyvelerden alır, 1 yaş ve üzerindeki çocuklar için vitamin kaynağıdır. Aynı zamanda tam tahıllı içeriği ile de sindirime  yardımcı ve doyurucu özellikteki HİPP Meyve Barları, öğün aralarında küçük çocuklarınız için uygun ve sağlıklı bir atıştırmalıktır.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X