Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa, Doğadan İlham Almaya Davet Ediyor

Dalaman’ın çarpıcı doğasıyla bütünleşen oteli, sağlığımız için evde kaldığımız bugünlerde bizi doğadan ilham almaya davet ediyor.

 

 

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa, Doğadan İlham Almaya Davet Ediyor
Yayın Tarihi: 13.04.2020 15:23:00
Her daim kendini yenilemenin, iyileştiren pozitif gücü ile bugünleri hep birlikte geride bırakacağız diyor ve Dalaman’dan içimizi açan, ilham veren haberler veriyor;

Baharın müjdecisi leylekler yuvalarını kurdu bile, nesilleri tükenme tehlikesinde olan caretta carettalar bir gün olsun pes etmeden yumurtlama dönemlerine hazırlanıyor. Dalaman Çayı, yüzlerce kuş çeşidinin coşkusuyla doğal bir bayram yerini andırıyor. Mavi yengeçler yan yan dans ediyor, bahçemizdeki tüm bitkiler çiçeklerini açtı, kum zambakları ise tüm narinliğiyle çiçek açmayı bekliyor.

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa; doğa her daim, her koşulda kendimizi yenilememiz, yaşama dört elle sarılmamız gerektiğini hatırlatıyor, diyor. Evde kaldığımız bugünlerde yaşama dört elle sarılmamızı bedenimize ve ruhumuza iyi gelen şeyleri yapmamızı öneriyor ve bugünler sona erdiğinde doğa ile kucaklaşmaya Dalaman’a davet ediyor.
 
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X