Heyecan Verici Bir Koleksiyon Geliyor: Marvel X Pandora

Pandora, Şubat 2022 itibarıyla ikonik süper kahramanlardan ilham alan mücevher koleksiyonu için Disney Marvel Cinematic Universe ile iş birliğine başladı!

 

 

Heyecan Verici Bir Koleksiyon Geliyor: Marvel X Pandora
Yayın Tarihi: 17.02.2022 14:12:00
Pandora, Marvel Cinematic Universe ile heyecan verici iş birliğini açıklarken tüm süper kahramanları mücevher formunda bir araya getiriyor. İlk MARVEL x Pandora koleksiyonu ile kahramanların aksiyon dolu dünyasını ve güçlerini keşfet.
MARVEL x Pandora koleksiyonu, The Avengers’dan her birinin hem karakterini hem de değerlerini simgeleyen detaylı tasarımlarla bezenmiş charm’lardan oluşuyor. Pandora, her bir karakterin özünü yakalayabilmek için MARVEL sanatçılarıyla çok yakın bir şekilde çalıştı. Hulk parlak yeşil mine ile yeniden yaşam bulurken, Iron Man 14 ayar altın kaplama özel metal karışımı ve metalik kırmızı mine ile yenilmezliğini sürdürüyor. 925 ayar gümüş ve el işçiliği ürünü mine ile Black Widow aksiyona hazır olduğunu her daim gösterirken, Black Panther siyah rutenyum kaplama ile ışıldayarak “Sonsuza dek Wakanda!” demeye devam ediyor. Captain America Shield ise eşsiz işçikle bir araya gelerek bu koleksiyonda hayat buluyor. Tüm charm’ları bir arada taşıyan The Avengers logolu zincir bileklik de koleksiyona katılan favori mücevherlerden. Pandora, eşsiz el işçiliği ile kahramanların kostümlerini gerçekçi bir şekilde yeniden yarattı ve aynı zamanda her karakterin güçlü yönlerini özetleyen bir imza sözü de charm’a işledi.
Pandora Kreatif Direktörleri Filippo Ficarelli ve Francesco Terzo, koleksiyonla ilgili şu ifadeleri kullanıyor: ‘’The Avengers kahramanlığı, gücü ve hassasiyeti ile bizi resmen büyüledi. Bu kahramanlar bizleri görmek istediğimiz dünyayı yaratmak için zayıflıklarımızı gizlemeden sesimizi ve güçlerimizi kullanmaya teşvik ediyor. Savunduğunuz şeyi kutlamak ve sevdiğiniz şeyleri dile getirmek MARVEL ve Pandora evrenlerini bir araya getiren değerler.” 
Sen de MARVEL evrenine olan sevgini ve neyi savunduğunu dünyaya MARVEL x Pandora koleksiyonu ile göster.
#MarvelxPandora
Pandora’dan Sürdürülebilir Bir Dünya İçin Önemli Adımlar
- Pandora, 2025 itibarıyla %100 geri dönüştürülmüş metallere yönelerek karbon ayak izi, su kullanımı ve diğ­er olumsuz çevresel etkileri azaltmayı ve tedarik zincirinin tüm aşamalarında, mağazalarda ve ofislerde karbon emisyonunu sıfıra düşürmeyi hedefliyor. Üretim merkezlerinde %100 yenilenebilir enerjiye geçen şirket, mücevher üretiminde kullanılan metalleri 2025 yılında tamamen geri dönüştürülmüş malzemelerden elde edecek.
- Pandora, sürdürülebilir metal kullanımında bir adım daha atarak, 2021 yılının başında İngiltere’de tamamen laboratuvar ürünü elmaslardan oluşan “Pandora Brilliance” koleksiyonunu çıkardı. Bu koleksiyonla birlikte Pandora, mücevherlerinde laboratuvar yapımı elmas kullanmaya başlamış olacak.
- Sürdürülebilirlik çerçevesinde, Birleşmiş Milletler İş Dünyası ve İnsan Haklarına Dair Rehber İlkelerini göz önünde bulundurarak, insan haklarına saygılı, kapsayıcı ve çeşitliliğin ön planda tutulduğu bir şirket kültürünü benimsiyor.
- UNICEF iş birliği ile 1 milyondan fazla çocuğa ve gence ulaşarak kendilerini en iyi şekilde ifade etmelerini öğrenmelerini ve gelecekte iş bulabilmelerini sağlamak için çalışıyor.
  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X