Heidi Klum diyeti

Heidi Klum diyetiyle 2 haftada 5 kilo!

 

 

Heidi Klum diyeti
Yayın Tarihi: 1.07.2010 12:05:00

Alman top model Heidi Klum un fitness hocası David Kirsch The Ultimate New York Body Plan isimli kitabında Klum diyetini en ince ayrıntılarına kadar anlatıyor. Diyet, düşük karbonhidrat yüksek protein esasına dayanıyor. ABD li Kirsch, 14 günlük diyetin sonunda beş kilo verileceğini garanti ediyor. Enerji sarf etmeden yağ yakılamayacağını vurgulayan Kirsch, günde beş öğün yemek yenilmesini ve dört saatten fazla olmamak şartıyla aç kalınmamasını öneriyor. Çünkü metabolizma, aç kalınca yağları depoluyor.
 

Avrupa da başucu kitabıFitness gurusu, Heidi Klum un doğumdan sonra aynı diyeti iki ay uygulayarak toplam 15 kilo verdiğini açıklıyor. David Kirsch in kitabı başta ABD olmak üzere Avrupa nın birçok ülkesinde listebaşı oldu.

Neler yapılmalı

Başlangıç: Kendinizi motive etmek için boy fotoğrafınızı çektirin. Beden ölçülerinizi not almayı unutmayın.

Alışveriş: Alkol, ekmek gibi karbonhidrat bombaları olarak adlandırılan ürünleri alışveriş listenizden çıkarın. Sebze, beyaz et ve balık alın.

Mönü:
14 gün boyunca farklı sebzeler yiyebilirsiniz. Ancak porsiyonlar az olsun. Sabahları bir sahanda yumurtayı kahvaltınıza ekleyin.

Öğlen ve akşam salata haşlanmış sebzeler yiyin.

Ara öğün: Meyve veya salata

Spor: Hergün mümkünse bir saatinizi spora ayırın. Spor salonuna gidecek zamanınız yoksa evde egzersiz yapın.

Motivasyon:
Zayıflayan bir kişinin başarı öyküsünü okuyun. Bir diyet defteri tutun, buna verdiğiniz kiloları ve yeni vücut ölçülerinizi yazın.
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X