Hazal Kaya: Baskı Altında Hissediyorum

Hazal Kaya, popüler olmaktan dolayı hiçbir zaman yaşının insanı olamadığını söyleyerek, “Başarılı olmak, mükemmel görünmek, hata yapmamak için kendimi çok baskı altında hissediyordum” dedi.

 

Hazal Kaya: Baskı Altında Hissediyorum
Yayın Tarihi: 1.05.2018 21:59:00
'Bizim Hikaye' dizisinde Filiz karakterine hayat veren Hazal Kaya, Elele dergisine kapak oldu. Genç yaşta popüler olmasıyla ilgili 27 yaşındaki oyuncu, “Hiçbir zaman yaşımın insanı olamadım. Başarılı olmak, mükemmel görünmek ve hata yapmamak için kendimi çok baskı altında hissediyordum. O kodlanmış halleri içimden geldiği gibi yaşayamadım” ifadelerini kullandı.
 
Kaya, “Hayatta sorunlarla başa çıkma şekliniz nedir?” sorusuna ise “Açık, direkt ve net olmak. Konu neyse ve kiminle yaşıyorsam bu sorunu konuşmak ve yüzleşmek gerektiğini öğrendim. Yüzleşebileceğim biri yoksa karşımda, terapistime anlatıyorum” cevabını verdi. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X