Hava Durumu Tahmini Yapan Şemsiyelik

Acaba yağmur yağar mı? Şemsiyemi yanıma alsam mı? Bunu giysem üşür müyüm? İşte bu sorularınızı belkide geride bırakmanızı sağlayacak bir ürün tasarlandı.

 

Hava Durumu Tahmini Yapan Şemsiyelik
Yayın Tarihi: 23.12.2016 05:46:00
Yaratıcı teknolog Nick Jonas size gelecek sekiz saat içinde havanın nasıl olacağını söyleyecek bir şemsiyelik tasarladı. Şemsiyeliğin üzerinde bulunan sekiz adet led ışığın her biri gelecek bir saati sembolize ediyor ve renklerin değişimine göre hava durumu hakkında bilgi edinmenizi sağlıyor. Işıklar mavi, açık mavi, beyaz ve kırmızı tonlarda yanıyor. Mavi ışık temiz hava, şemsiyeni evde bırakabilirsin diyor. Açık mavi ışık ise yağmurlu havayı işaret ederken, beyaz ışık havanın karlı olduğunu söylüyor. Dördüncü renk ise size evde kalmanızı tembih eden kırmızı ışık. Havanın bir hayli kötü olduğunun sinyalini veriyor.
 
Bu teknolojik ürün hakkındaki videoyu hemen aşağıdan izleyebilir, fotoğrafları için haberin galerisine uğrayabilirsiniz.
 

FOTO GALERİ

FOTO GALERİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X