22 MAYIS 29 MAYIS 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI22 Mayıs 29 Mayıs 2017 Oğlak Burcu Haftalık Astroloji Yorumu


Su Karakuş
Su Karakuş
Astrolog
Merkür burcunuzda epeyce geriledikten sonra nihayet doğru yoluna döndü. Nerde hangi konularda hatalı düşünmeye yatkın olduğunuzu keşfettiniz mi? Değişip gelişmek için artık harekete geçebilirsiniz. Zayıf noktalarınızı belirleyin ve güçlendirin. Özetle yapmanız gereken budur. Dolunay evlilik ve ortaklık ilişkinizde baskılarınızın sonuçlarını getirecek. Partneriniz rest çekebilir. Başkalarının sabrını çok zorlamayın. Yakın çevrenizle aranızda yardımlaşmaya ve sevecenliğe dönük bir ilişki gelişecek. Hafta sonunda keyifleneceksiniz.
 

Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X