22 MAYIS 29 MAYIS 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI22 Mayıs 29 Mayıs 2017 Kova Burcu Haftalık Astroloji Yorumu


Su Karakuş
Su Karakuş
Astrolog
Arkadaşlık ve sorunlara bakış açınız değişiyor. Geçtiğimiz haftalarda bir noktada hata yaptığınızı fark ettiniz ve artık yaşamınızda hataya yer yok. Güzellikler yaratmak için yenilenmelisiniz. Dolunay iş yaşamınıza bir çeki düzen verecek ve ev-iş ilişkisini konforlu, hayatı kolaylaştıran bir hale getireceksiniz. Evde çalışma alanı yapabilir ya da ofisinizi tamamen kapatabilirsiniz. İşlevsel olmayan satış elemanları, ürünler ayıklanabilir. Ve hafta sonunda mali konularda beklentilerinizin ötesinde bir yere ulaşacaksınız. Büyük bir gelir teklif edilebilir.
 

Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X