22 MAYIS 29 MAYIS 2017 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI22 Mayıs 29 Mayıs 2017 Balık Burcu Haftalık Astroloji Yorumu


Su Karakuş
Su Karakuş
Astrolog
Hem arkadaşlık hem kariyer konusunda ne denli hata yaptığınızı artık anladınız. Geçtiğimiz 3 hafta anlamanız için bir çok geçmiş olayı göz önüne getiren deneyimler yaşadınız. Artık deneyimleri değerlendirmelisiniz. Yenilenmelisiniz. Atılımlar için uygun dönem başladı. Öte yandan dolunay aşk yaşamınızda önemli bir final getirecek. İstemediğiniz ilişkiler yaşamınızdan çıkarken, istediğiniz bir ilişkinin olamayacağını öğrenmek de arzuları hayatınızdan çıkarabilir. Bu hafta netleşecek ve burcunuzda kavuşan Venüs-Neptün ikilisinin etkisiyle yeni bir aşka yelken açacaksınız. Bir partneriniz varsa yılın en romantik dönemlerinden birini yaşayabilirsiniz.
 

Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X