16 EYLÜL 23 EYLÜL 2018 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI16 Eylül 23 Eylül 2018 Terazi Burcu Haftalık Astroloji Yorumu


Su Karakuş
Su Karakuş
Astrolog
Yakınları ve sevdikleriyle nihayet her şeyin yoluna girdiği huzur duyabildiği bir evrede. Tadını çıkartmasına izin ve dengesini bozma. Yakın çevresindeki kişilerin desteği ile sorunlarını çözme yolunda. Yeni bir yolculuk, eğitim ya da medyada yeni bir başlangıç tüm yaşamını değiştirecek ve heyecanla yeni şeyler öğrenecek. Sevincini paylaş, sürpriz bir kutlama yap. Kariyeri adına önemli bir korku hissedecek belki de ailesi gelişmelere engel olacak ya da evle ilgili sorunlar hedeflerine odaklanmasını zorlaştıracak. Hafta sonunda birine ihtiyaç duyarsa  sen olmalısın. Seninde sorunların varsa can kulağıyla dinleyecek.
 


Ünlü Astrologlardan 2019 Burç Yorumları

Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X