16 EYLÜL 23 EYLÜL 2018 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI16 Eylül 23 Eylül 2018 Başak Burcu Haftalık Astroloji Yorumu


Su Karakuş
Su Karakuş
Astrolog
Ödemeler, ev almak, taşınmak, evi ve derin duygularını yenilemek, aniden karşısına çıkan sürpriz fırsatları değerlendirmek hafta boyunca meşgul görünmesini sağlayacak. Fikrine ihtiyaç duyabilir. Güvenli, ekonomik ve şık seçimler yapmasına yardım et ama mutlaka senin dediğin olması için diretme. Bir sonraki gün yüzünü bile görmek istemeyebilir. Kariyerinde yeni bir aşamaya geçiyor ve tabii gergin. Stresini sana yansıtabilir. Beklemediği şekilde sinir bozucu alicengiz oyunlarıyla karşılaşabilir Hepsiyle baş edecek. Yaratıcılığı oldukça yüksek. Yinede projeleri başkaları tarafından çalınabilir. Hafta sonunda kendisini güvende hissetmeyecek yanında ol.

 


Ünlü Astrologlardan 2019 Burç Yorumları

Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X