16 EYLÜL 23 EYLÜL 2018 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI16 Eylül 23 Eylül 2018 Akrep Burcu Haftalık Astroloji Yorumu


Su Karakuş
Su Karakuş
Astrolog
İş ve sağlık dünyasında yenilik yapmaya karar verdi. Severek yenilenecek, isteyerek. Onu desteklediğini bilmek iyi gelebilir. Özellikle mali alanda birikime geçebilir. Bunu seninle paylaşırsa Onu bu kararından dolayı kutla. Kariyeriyle ilgili sürprizli bir haftada. Ne iş yapıyorsa yapsın şansı gülecek. Başkalarının kaynakları, sponsorlar, ameliyatlar, yeni bir ek gelir gibi yenilikler hafta ortasında heyecanını yükseltecek. Bir bilgi onun yeni gelirlere ulaşmasını sağlayacak. Aynı konuda çok da gergin hissedebilir. Seninle her şeyi paylaşması için zorlama. Yakın çevresi haftasonundan itibaren değişecek ve bu Onu kısmen yoracak. Alışkanlıkları değişirken stresi artacak. Mümkünse sakinleşmesini sağla.
 


Ünlü Astrologlardan 2019 Burç Yorumları

Online Tarot Falı


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın2017 Merkür Gerimesi Takvimi

Yılda üç kere üç haftalık dönemlerle gerçekleşen Merkür gerilemesi sırasında zaman durmuş gibi hissedilir. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri geri dönüp değerlendirmek için en doğru zamandır. Bu dönemde risk almaktan uzak durmalısınız, risk teşkil edecek girişimlerden de mutlaka kaçının. Detaylara önem verin, yanlış anlaşılmalara karşı da dikkatli olun. Yaşamınızı etkileyecek büyük değişikliklerden ise uzak durun.
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X