Hackerların Son Kurbanı Emily Ratajkowski Oldu

Oyuncu Emily Ratajkowski de bilgisayar korsanı kurbanı oldu, telefonundaki özel fotoğrafları internete sızdırıldı.

 

Hackerların Son Kurbanı Emily Ratajkowski Oldu
Kaynak: Getty Images  |  Yayın Tarihi: 22.02.2017 04:30:00
Bilgisayar korsanlarının son kurbanı ABD’li model ve oyuncu Emily Ratajkowski oldu. 25 yaşındaki Ratajkowski’nin, aralarında çıplak halinin de bulunduğu 200 özel fotoğrafı sızdırıldı.
 
İngiliz ‘Biri Bizi Gözetliyor’ programı yarışmacısı Helen Wood, fotoğrafların internet üzerinden kendisine ulaştırıldığını ve gönderen kişinin kendisinden fotoğrafları Daily Star gazetesindeki köşesinde yayımlamasını istediğini iddia etti. Wood, gazetedeki köşesinde Twitter’dan mesaj aldığını ve yazan kişinin kim olduğunu bilmediğini söyledi.
 
Reality şov yıldızı, kendisine gönderilen linkte Emily Ratajkowski’nin iCloud’a kaydedilen fotoğraflarının bulunduğunu açıkladı. Ratajkowski’nin telefonundaki özel fotoğrafların sızdırılması, akıllara 2014 yılında Jennifer Lawrence ve pek çok ünlünün hack’lenmesini getirdi. 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X