Güvenli Turizm Sertikalı Richmond Nua’da, Hafta Sonu Keyfi

Sapanca Gölü kıyısında, sessiz ve huzurlu atmosferiyle arındırıcı bir deneyim sunan Richmond Nua, unutulmaz bir hafta sonu tatili vadediyor. Üst düzey hijyen uygulamaları sayesinde Güvenli Turizm Sertifikası almaya hak kazanan Nua, misafirlerini ağırlamaya devam edecek.

 

 

Güvenli Turizm Sertikalı Richmond Nua’da, Hafta Sonu Keyfi
Yayın Tarihi: 1.07.2020 13:56:00

Türkiye’nin ilk ve tek destinasyon spası Richmond Nua Wellness - Spa, yeşilin ve göl manzarasının kucaklaştığı, güvenli ve huzurlu bir hafta sonu tatili için ideal.

İstanbul’a kısa bir sürüş mesafesindeki otelde, yemyeşil bir doğanın güzelliğine ve Sapanca Gölü’nün huzurlu manzarasına dalıp gidebilir; vücudunuzu, ruhunuzu ve zihninizi dinlendirebilirsiniz. Tüm hijyen kurallarını özenle uygulayan Richmond Nua, enerji dengenizi yeniden kazanmanızı, rahatlamanızı ve arınmanızı sağlayacak.

 

RICHMOND NUA WELLNESS - SPA HAKKINDA:

Richmond Nua Wellness-Spa’nın ıslak alanları arasında Salt Jacuzzi, Jet Pool 117 ile sıcaklıkları 40° - 100° arasında değişen Herbal Steam Bath, Laconium, Osman Steam Bath, Salt Inhalation Steam Bath ve Loft Sauna bulunuyor. Isıtılmış seramik yatakları Tepidarium, yıldızların dansını seyredebileceğiniz Day Dream ve su yataklarının bulunduğu dinlenme odaları rahatlamak isteyenler için düşünülmüş. Işık ve ses efektleriyle donatılmış Aqua Cave ve arktik serinleme sunan Ice Grotto ise vücut ısısını dengeleyerek sonra ferahlık sağlıyor. Richmond Nua Wellness – Spa wellness-spa konsepti gereği 14 yaş ve üzeri misafir ağırlayabilmektedir.

 

RICHMOND NUA WELLNESS-SPA’NIN KAZANDIĞI ÖDÜLLER:

World Luxury Spa Awards

2019-Luxury Destination Spa (Global)

2019-2016 Destination Spa in Europe (Continent)

2018-2017-2015 Luxury Destination Spa in Eastern Europe (Region)

2011-2012-2013-2014 Best Luxury Wellness-Spa in Turkey (Country) 

 

World Luxury Hotel Awards

2019 Luxury Spa Hotel in Eastern Europe

2018 Luxury Spa Hotel in Europe

2017 Luxury Spa Hotel in Eastern Europe

 

Haute Grandeur Global Hotel Awards

2017 Best Resort Spa in Turkey

2017 Best Country Spa in Turkey

 

World Spa & Wellness Awards

2015 Resort Spa of the Year in Eastern Europe

 

Spafinder Wellness Travel Awards

2016 Best in Turkey

2014 Favorite Wellness Travel Property in Turkey

 

Spafinder Readers’ Choice Awards

2013 Best in Turkey

2013 Best for Romance
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X