Gözde Türkpençe Marka Olmanın Sırrını Öğrendi

Cesur ve Güzel dizisinin Avukat Banu’su Gözde Türkpençe, mesleğinde marka olmak için neler yapması gerektiğini ünlülerin marka iletişim danışmanı Didem Moralıoğlu’ndan öğrendi.

 

Gözde Türkpençe Marka Olmanın Sırrını Öğrendi
Yayın Tarihi: 7.03.2017 21:47:00
Şu sıralar Cesur ve Güzel dizisinde canlandırdığı Avukat Banu rolüyle adından söz ettiren Gözde Türkpençe, önümüzdeki günlerde adını daha da duyuracağa benziyor.

Başarılı performansıyla dikkat çeken Türkpençe, kariyerinde ilerlemek ve oyunculukta bir marka haline gelmek istiyor. Güzel oyuncu, bu amaçla geçtiğimiz günlerde ünlülerin marka iletişim danışmanı Didem Moralıoğlu’yla bir araya geldi. İkili, hem Gözde Türkpençe’nin yükselen başarı grafiğini hem de oyunculuk kariyerinde güçlü bir marka olmak için yapabileceklerini konuştu.

Genç oyuncu, yaptıkları görüşmenin ardından şunları söyledi: “Birçok ünlü ve başarılı isimle çalışan Didem Moralıoğlu’nun markalaşma fikirleri ilham verici. Ondan öğrendiklerim, oyunculuk kariyerimde daha sağlam adımlarla ilerliyorum.”
 

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X