Görkem Yeltan`ın Yeni Çocuk Kitabı Çıktı

Yazar, oyuncu ve yönetmen Görkem Yeltan`ın on sekizinci çocuk kitabı “Karabiber, Nilü ve Çiçi”, Kırmızı Kedi etiketiyle raflarda!

 

Görkem Yeltan`ın Yeni Çocuk Kitabı Çıktı
Yayın Tarihi: 23.05.2016 12:09:00

Görkem Yeltan’ın yazdığı yeni çocuk romanı “Karabiber, Nilü ve Çiçi”de; bir kertenkele, bir baykuş ve bir kaplumbağanın, imkansız olduğu düşünülen arkadaşlıkları kadar yaşadıkları ormanın güzellikleri de görülmeye değer...

Yazar, oyuncu ve yönetmen Yeltan’ın on sekizinci çocuk kitabı “Karabiber, Nilü ve Çiçi”; kuyruğunu bırakmak istemeyen kertenkelenin fırtınaya yakalanmasıyla başlıyor. Üçlünün arkadaşlıkları, her birinin sorunları etrafında büyüdükçe büyüyor. Koskocaman mutsuzluklar, korkular ve endişeler, üç kafadarı hemencecik büyük bir maceranın ortasına düşürüyor. “Karabiber, Nilü ve Çiçi”de karakterleri evden kaçış, bir filin yardımıyla kat edilen orman, büyük bir film seti, yeni bir eve kavuşma; okurları ise hayvanlar dünyasında bir film kurgusu bekliyor.

Kırmızı Kedi etiketiyle raflarda yerini alan kitapta karakterler; ilk kez bir çocuk kitabı resimleyen genç çizer ve tasarımcı Deniz Karagül’ün çizimleriyle hayat buluyor.

  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOK

EN POPÜLER ANNE VE ÇOCUK HABERLERİ
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X