Girya ile mükemmel görünün!

Vücudunun model görünümünde, gücünün ise şampiyon seviyesinde olmasını istemeyecek kadın var mı diyen Uluslararası Türkiye Baş Eğitmeni Murat Şinikçi; güçlü, estetik kalça ve bacakların, sağlıklı bir kalbin, kuvvetli kolların, düz bir karnın aynı zamanda güçlü bir belin ve harika omuzların oluşmasında Girya en iyi cevaptır diyor.

 

 

Girya ile mükemmel görünün!
Yayın Tarihi: 30.06.2010 12:28:00

Demir bir gülle ve üzerinde onu her türlü kullanıma açık hale getiren bir kulptan oluşan Girya, yüzlerce yıl öncesinin ilk spor aletlerinden biri. Türk kalkışı hareketi ile dünyada bilinen Girya, harika bir idman aracı olmasının yanında insan vücudu için de kaslar arası uyumu hedefleyen eşsiz bir çalışma metodu… İskelet sisteminin doğru kullanılmasının ve hareket kabiliyetinin öğretildiği Girya metodu, zayıflamanın yanı sıra sağlıklı ve güçlü kaslara sahip olmanızı da sağlıyor. Kendinizi güçlü ve dayanıklı buluyorsanız bir de Girya’yı deneyin diyen Uluslararası Türkiye Baş Eğitmeni Murat Şinikçi, vücudunun model görünümünde, gücünün ise şampiyon seviyesinde olmasını isteyen kadınlar için Girya metodunu öneriyor ve şöyle devam ediyor: “Bütün inandıklarınız yıkıldığında kendinizi gerçek bir mücadelenin içinde bulacaksınız. Egzersiz hayatınızla ilgili inandığınız her şey sonsuza kadar değişecek. Girya ile çalışmalarınızda omurga sağlığından eklemlerinizin inanılmaz gücüne, sahip olduğunuz kalp ve kas kalitesinden yumuşak dokularınızın kuvvet ve sağlığına kadar her şeyden en üst seviyede faydalanabileceksiniz.” 

Gün içerisinde ihtiyaç duyacağınız yürüme, koşma, yük taşıma, yokuş ve merdiven çıkmalarda gerekli olan dayanıklılığı size sağlayacak olan gelişmiş kaslarınızdır. Girya çalışmalarının temelini oluşturan kardiovasküler (kalp-dolaşım sistemi) güç ve dayanıklılık egzersizleridir. Büyük kas gruplarının yanı sıra salınım metodu nedeniyle çok güçlenen tendonlar, eklemlerinizi ve kaslarınızı iyi kordine ettiğinden karşınıza çıkacak her türlü zor koşul sizin için eğlence olmaktan kurtulamayacak.

Sahip olduğu gücü keşfetmek ve o güçle profesyonel ya da amatör spor yaşamlarına gerekli en iyi faydayı sağlamak isteyenler, alışılagelmiş egzersizlerden sıkılmış olanlar, diledikleri yerde diledikleri çalışmayı yaparak kısa sürede en etkili sonuçları almak isteyen herkes Girya metodunu öneren Uluslararası Türkiye Baş Eğitmeni Murat Şinikçi 12 yaşından itibaren sağlıklı ve güçlü yaşlılık dileyen herkese Girya metodunu öneriyor.

Girya sayesinde fiziksel görünümünüzdeki mükemmellik artarken yapabildiklerinizin çeşitliliği sayesinde özgüveniniz sizi hedeflerinize daha da yaklaştıracak.

 

 

 

Haber: Pemra G. Abasıyanık  |  

 
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİTRENDUS LOOKBOOKSize daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X